Yhteystiedot

Alva Hyvinvointi Oy

Neptunuksentie 4
01480 Vantaa
alva@alvahyvinvointi.fi

Toimitusjohtaja
Riina Helenius
050 550 7747
riina.helenius@alvahyvinvointi.fi

Asumispalvelut

Alva Kolmikoti ja Voimala

Palvelupäällikkö
Riina Tuohenmaa
050 495 3558
riina.tuohenmaa@alvahyvinvointi.fi

Sijaishuollon palvelut

Alva Arviointi- ja kriisiyksikkö Esko

Yksikönjohtaja
Janne Laaksonen
(yhteydenotot ark. 9-15)
050 563 8810
janne.laaksonen@alvahyvinvointi.fi

Ohjaajat
0400 906 977

Alva-koti Kiviranta

Yksikönjohtaja
Janne Laaksonen
(yhteydenotot ark. 9-15)
050 563 8810
janne.laaksonen@alvahyvinvointi.fi

Ohjaajat
041 504 6668

Alva-koti Pirttikoski

Yksikönpäällikkö
Iliyan Milev
(yhteydenotot ark. 9-15)
040 722 3080
iliyan.milev@alvahyvinvointi.fi

Ohjaajat
040 722 5070

Alva-koti Lukkarinoja

Yksikönpäällikkö
Leena Tuikkala
(yhteydenotot ark. 9-15)
044 099 1221
leena.tuikkala@alvahyvinvointi.fi

Ohjaajat
044 099 1221

Avopalvelut

Alva Avopalvelut Kainuu

Yksikönjohtaja
Veera Turpeinen
(yhteydenotot ark. 9-15)
044 737 8044
veera.turpeinen@alvahyvinvointi.fi

Tehostettu perhetyö
Iliyan Milev, vastaava ohjaaja
040 722 3080
iliyan.milev@alvahyvinvointi.fi

Alva Avopalvelut Oulu

Tiiminvetäjä
Heidi Ylisirniö
(yhteydenotot ark. 9-15)
050 379 2004
heidi.ylisirnio@alvahyvinvointi.fi

Alva Avopalvelut Helsinki

Palvelupäällikkö
Saana Salminen
(yhteydenotot ark. 9-15)
040 829 9331
saana.salminen@alvahyvinvointi.fi

Viikin yksikkö
050 380 6546 (iltaisin ja viikonloppuisin)
Pasteurinkatu 1 A, 00790 Helsinki

Pitäjämäen yksikkö
050 385 4319 (iltaisin ja viikonloppuisin)
Sulkapolku 2, 00370 Helsinki

Rastilan yksikkö
050 389 4325 (iltaisin ja viikonloppuisin)
Meri-Rastilantie 26 A, 00980 Helsinki

Alva Avopalvelut Lahti

Yksikönjohtaja
Janne Laaksonen
(yhteydenotot ark. 9-15)
050 563 8810
janne.laaksonen@alvahyvinvointi.fi

Avopalveluohjaaja
Monica Johansson
050 349 4225
monica.johansson@alvahyvinvointi.fi

Avopalveluohjaaja
Henni Paronen
050 476 5801
henni.paronen@alvahyvinvointi.fi